Funkcje i korzyści

Ewidencja czasów pracy

Rejestracja wejść i wyjść pracowników. Wygodnie generuj raporty przepracowanych godzin.

Więcej o funkcji

System rejestruje wejścia i wyjścia pracowników. Wystarczy, że na dowolnym tablecie lub telefonie zainstalujesz aplikację "XAPP OFFICE" i umieścisz urządzenie w miejscu dostępnym dla Twoich pracowników.

Pracownicy za pomocą wygenerowanych w systemie XAPP kodów QR z identyfikatorami podchodzą do tabeleta/telefonu, który skanuje kod i rozpoczyna/kończy czas pracy, a dodatkowo wykonuje zdjęcie osoby, co ma zabezpieczyć przed nieautoryzowanym skanowaniem kodu przez innych pracowników.

Dzięki temu masz ewidencję czasu pracy wraz ze zdjęciem pracownika. Zdjęcie eliminuje nadużycia w postaci skanowana kodów przez innych pracowników.

Prosta kontrola i ewidencja czasu pracy może być prowadzona w Twoim biurze, magazynie i dowolnym innym miejscu. 

Zobacz prezentację video i zobacz w jaki sposób działa XAPP OFFICE:

 

Raporty

Wygodne generowanie raportów miejsc pracy oraz czasów pracy pracownika.

Więcej o funkcji

XAPP umożliwia generowanie raportów czasów pracy dzięki czemu możemy w tabelce wygenerować cały miesiąc pracy danego pracownika lub wszystkich pracowników zbiorczo (możliwość filtrowania dat). Aplikacja umożliwia także generowanie raportów miejsc pracy: wszystko co się działo w wybranych przez ciebie miejscach pracy.

Raporty pozwalają na filtrowanie danych dzięki czemu każdy pracodawca wygeneruje podgląd wszystkich potrzebnych operacji. Możesz wyświetlić wypracowane stawki godzinowe pracowników, które ułtawią ci rozliczanie. 

Działa bez dostępu do Internetu

Dzięki temu aplikacja Xapp Office może pracować bez ciągłego połączenia z Wi-Fi, a wszystkie czasy zarejestrowane w tym czasie będą przechowane w pamięci podręcznej aplikacji wysłane do serwera natychmiast po uzyskaniu połączenia z Internetem.

Więcej o funkcji

Aplikacja może działać bez dostępu do Internetu. Twój tablet lub telefon może łączyć się z siecią tylko raz w miesiącu aby wysłać wszystkie zarejestrowane wejścia i wyjścia pracowników. 

Rozliczanie kwotowe czasu pracy pracowników

System automatycznie oblicza kwotę przepracowanych godzin przez pracownika i pozwala generować raporty.

Więcej o funkcji

Możesz wprowadzać stawki godzinowe w dni robocze, niedziele i święta, nadgodziny i wiele innych. System umożliwia wprowadzenie prostych stawek godzinowych oraz zaawansowanych ustawień.

Dzięki temu szybko wygenerujesz wypracowane stawki na koniec miesiąca Twoich pracowników. 

Aplikacja w wielu językach i strefach czasowych

XAPP Office dostępny jest w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. Dzięki kontroli stref czasowych ewidencja czasu pracy może odbywać się równolegle w różnych krajach.

Więcej o funkcji

Aplikacja pracodawcy dostępna jest w języku:

  • polskim
  • niemieckim
  • angielskim

System XAPP przygotowany jest również na pracę w różnych strefach czasowych. Podczas tworzenia miejsc pracy system umożliwia wybranie strefy czasowej, w której miejsce pracy  się znajduje. Domyślnie ustawiona jest strefa czasowa odpowiednia dla Polski. Dzięki temu równocześnie mogą pracować pracownicy w różnych strefach czasowych bez żadnych konfliktów w godzinach pracy.

Rejestracja czasu pracy w dowolnym obiekcie

Możesz korzystać z kilku rejestratorów jednocześnie rozmieszczonych w różnych miejscach pracy.

Uzyskaj ofertę

Wiemy jak cenny jest Twój czas dlatego zostaw nam tylko najpotrzebniejsze informacje,
a my przygotujemy i przedstawimy Ci dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane