Uzyskaj ofertę

Wiemy jak cenny jest Twój czas dlatego zostaw nam tylko najpotrzebniejsze informacje,
a my przygotujemy i przedstawimy Ci dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

Z Xapp zyskujesz:

  • Lepsze zarządzanie pracownikami oraz kontrolę czasu pracy
  • Zarządzanie kosztami i przychodami w projektach
  • Rejestrację czasu pracy 
  • Dokumentowanie wykonanej pracy przez pracowników

Opinie naszych klientów

Nasza firma działa w branży budowlanej głównie dla przemysłu rolnictwa, ale także dla osób prywatnych. Aplikacja XAPP pomaga nam kontrolować postęp prac, raportować czas pracy, kontrolować budżet, obliczać wypłaty, pozwala nam mieć pogląd na mapie, co umożliwia w przyszłym planowaniu i dysponowaniem kadrą. Aplikacja optymalizuje koszty i czas. Kluczową funkcjonalnością aplikacji dla naszej firmy jest raportowanie czasu pracy i budżetów.
Lund Tømrer & Snedker ApS
Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej i budowlanej (okablowania strukturalne, instalacje m.in. do systemów ppoż, CCTV, Kontroli Dostępu). Aplikacja XAPP pomogła w całościowym rozliczaniu projektów (bieżące podliczanie kosztów czasu pracy, kosztów zakupu towarów, usług, kosztów dojazdu, noclegów, diet, itp.) i jednocześnie kontrolowaniu czy nie przekraczamy wyznaczonego na projekt budżetu. Najważniejszym elementem aplikacji XAPP jest podliczanie kosztów czasu pracy poszczególnych pracowników do konkretnych projektów oraz możliwość monitorowania czy pracownik mobilny/budowlany loguje się w wyznaczonym miejscu pracy.
Netcom Building Technologies Sp. z o.o.
Aplikacja XAPP pomogła nam w unormowaniu czasu pracy pracowników. Ciekawą funkcją w tej aplikacji jest możliwość monitorowania o której godzinie i gdzie następowało logowanie do pracy przez pracownika, a także po zakończeniu pracy. Nasza firma działa w branży budowlanej; montaż mebli oraz wykończenia wnętrz.
SENTO CONSULTING SP Z O.O.
Prowadzimy sieć salonów solarium. Aplikacja XAPP umożliwiła koordynację pracy pracowników serwisu, managera sieci, szkoleniowca. Dzięki programowi firma przydziela pracownikom zadania do wykonania, rozlicza ich z powierzonych obowiązków, kontroluje pracę pracowników i czas ich pracy. Nasza firma korzysta głównie z opcji CRM, gdzie w łatwy i szybki sposób jesteśmy w stanie komunikować się z naszymi pracownikami.
Solar Studio Sp. z.o.o

Aplikacja dla pracowników

Pobierz aplikację XAPP ze sklepów: