FAQ

rozwiń

Co to jest Xapp i do czego służy ?

XAPP to aplikacja służąca do kontroli pracowników oraz ułatwienia komunikacji w firmie, a także do ewidencji czasów pracy pracowników, którzy pracują w terenie. Dzięki aplikacji monitorujesz czas pracy, oraz pozycję GPS pracowników, którzy pracują w oddalonej lokalizacji.

Aplikacja pozwala ułatwić komunikację w firmie poprzez: wysyłanie zgłoszeń o urlop, planowanie pracy, notatki, zdjęcia i wiele innych. Aplikacja może służyć jako ewidencja czasów pracy oraz pozycji rozpoczęcia zadania (GPS). Wszystko kontrolujesz wygodnie z panelu administracyjnego.

Zalety aplikacji:

  • Zdalny dostęp do systemu z komputera
  • Zebrane w jednym miejscu informacje o lokalizacji pracowników, czasie ich pracy, spóźnieniach, nieobecnościach i urlopach
  • Wygodna kontrola nad bieżącą działalnością firmy
  • Zwiększenie dyscypliny i zmniejszenie prawdopodobieństwa nadużyć
  • Intuicyjna obsługa i przyjazny interfejs
rozwiń

Jak założyć konto w xapp.pl?

Aby otrzymać konto musisz wypełnić formularz kontaktowy lub skontaktować się z nami telefonicznie. Nasz konsultant przedstawi indywidualną ofertę dla Twojej firmy i przedstawi warunki umowy oraz współpracy.

rozwiń

Co zyskuje dzięki tej aplikacji?

Według badań, wydajność w firmach dzięki użyciu aplikacji xapp statystycznie wzrasta o 27%. Dzięki kontroli GPS i czasom pracy masz pewność, że pracownik jest w miejscu, w którym powinien być wykonując określone zadanie. Pracownicy raportują przebieg prac oraz zgłaszają Ci problemy za pomocą notatek i zdjęć. System umożliwia wygenerowanie raportu z dni pracy, w których możesz przeglądnąć wykonane zadania, zdjęcia, notatki i czasy pracy wszystkich pracowników.

rozwiń

Mam już konto - jaki jest identyfikator pracodawcy?

Każdy klient otrzymuje unikatowy identyfikator. Identyfikator wysyłany jest na email po przekazaniu oprogramowania. Jeżeli nie pamiętasz swojego identyfikatora, możesz poprosić nas o przypomnienie pisząc na kontakt@xapp.pl

rozwiń

Czy mogę eksportować dane?

Tak. Panel zarządzający pozwala na generowanie raportów

rozwiń

Gdzie znajdę instrukcję obsługi?

Instrukcja obsługi aplikacji mobilnej dla pracowników jest przesyłana mailowo dla klientów XAPP.  

rozwiń

Czy mogę łatwo dodawać i usuwać użytkowników?

Tak! W prosty sposób można tworzyć pracowników z dostępem do aplikacji mobilnej, a także generować konta operatorów w panelu zarządzającym. Oprogramowanie pozwala tworzyć grupy, a także przydzielać użytkownikom uprawnienia - dzięki temu różni użytkownicy, mogą mieć dostęp tylko do wybranych funkcji w systemie.

rozwiń

Czy administratorzy liczą się jako pracownicy?

Tak - każdy, dodatkowy w systemie użytkownik liczony jest jako pracownik - nawet osoba z dostępem do panelu zarządzającego. Tylko administrator główny (czyli Twoje konto) jest w liczone w stałą opłatę licencyjną.

rozwiń

Czy zakupując oprogramowanie otrzymam darmowe szkolenie i pomoc techniczną?

Tak. Po zakupie oprogramowanie otrzymasz dokładną instrukcję obsługi zarówno panelu zarządzającego jak i aplikacji mobilnej dla Twoich pracowników. Dodatkowo otrzymasz darmowe szkolenie techniczne z obsługi systemu oraz pomoc techniczną w przypadku problemów.

rozwiń

Czy aby korzystać z wszystkich funkcji muszę dodatkowo płacić?

W zależności od wybranego pakietu, możesz używać konkretnych funkcjonalności. Wejdź w zakładkę cennik i sprawdź, jakie możliwości dają wybrane pakiety. Pakiety można zmieniać w dowolnym momencie, podczas trwania licencji na użytkowanie aplikacji.

Uzyskaj ofertę

Wiemy jak cenny jest Twój czas dlatego zostaw nam tylko najpotrzebniejsze informacje,
a my przygotujemy i przedstawimy Ci dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane