Ładuję stronę. Proszę czekać.

FAQ

Dowiedz się więcej
-
Co to jest XAPP i do czego służy?

XAPP to aplikacja służąca do kontroli pracowników oraz ułatwienia komunikacji w firmie, a także do ewidencji czasów pracy pracowników, którzy pracują w terenie. Dzięki aplikacji monitorujesz czas pracy, oraz pozycję GPS pracowników, którzy pracują w oddalonej lokalizacji.

Aplikacja pozwala ułatwić komunikację w firmie poprzez: wysyłanie zgłoszeń o urlop, planowanie pracy, notatki, zdjęcia i wiele innych. Aplikacja może służyć jako ewidencja czasów pracy oraz pozycji rozpoczęcia zadania (GPS). Wszystko kontrolujesz wygodnie z panelu administracyjnego. 

Zalety aplikacji:

  • Zdalny dostęp do systemu z komputera
  • Zebrane w jednym miejscu informacje o lokalizacji pracowników, czasie ich pracy, spóźnieniach, nieobecnościach i urlopach
  • Wygodna kontrola nad bieżącą działalnością firmy
  • Zwiększenie dyscypliny i zmniejszenie prawdopodobieństwa nadużyć
  • Intuicyjna obsługa i przyjazny interfejsDowiedz się więcej jakie korzyści oferuje xapp.

+
Jak założyć konto w xapp.pl?

Aby otrzymać konto musisz wypełnić formularz kontaktowy lub skontaktować się z nami telefonicznie. Nasz konsultant przedstawi indywidualną ofertę dla Twojej firmy i przedstawi warunki umowy oraz współpracy.

+
Co zyskuje dzięki tej aplikacji?

Według badań, wydajność w firmach dzięki użyciu aplikacji xapp statystycznie wzrasta o 27%. Dzięki kontroli GPS i czasom pracy masz pewność, że pracownik jest w miejscu, w którym powinien być wykonując określone zadanie. Pracownicy raportują przebieg prac oraz zgłaszają Ci problemy za pomocą notatek i zdjęć. System umożliwia wygenerowanie raportu z dni pracy, w których możesz przeglądnąć wykonane zadania, zdjęcia, notatki i czasy pracy wszystkich pracowników.

+
Mam już konto - jaki jest identyfikator pracodawcy?

Każdy klient otrzymuje unikatowy identyfikator. Identyfikator wysyłany jest na email po przekazaniu oprogramowania. Jeżeli nie pamiętasz swojego identyfikatora, możesz poprosić nas o przypomnienie pisząc na kontakt@xapp.pl

+
Czy mogę eksportować dane?

Tak. Panel zarządzający pozwala na generowanie raportów 

+
Gdzie znajdę instrukcję obsługi?

Instrukcja obsługi aplikacji mobilnej dla pracowników jest przesyłana mailowo dla klientów XAPP.

+
Czy mogę łatwo dodawać i usuwać użytkowników?

Tak! W prosty sposób można tworzyć pracowników z dostępem do aplikacji mobilnej, a także generować konta operatorów w panelu zarządzającym. Oprogramowanie pozwala tworzyć grupy, a także przydzielać użytkownikom uprawnienia - dzięki temu różni użytkownicy, mogą mieć dostęp tylko do wybranych funkcji w systemie.

+
Czy administratorzy liczą się jako pracownicy?

Tak - każdy, dodatkowy w systemie użytkownik liczony jest jako pracownik - nawet osoba z dostępem do panelu zarządzającego. Tylko administrator główny (czyli Twoje konto) jest w liczone w stałą opłatę licencyjną.

+
Czy zakupując oprogramowanie otrzymam darmowe szkolenie i pomoc techniczną?

Tak. Po zakupie oprogramowanie otrzymasz dokładną instrukcję obsługi zarówno panelu zarządzającego jak i aplikacji mobilnej dla Twoich pracowników. Dodatkowo otrzymasz darmowe szkolenie techniczne z obsługi systemu oraz pomoc techniczną w przypadku problemów.

+
Czy aby korzystać z wszystkich funkcji muszę dodatkowo płacić?

W zależności od wybranego pakietu, możesz używać konkretnych funkcjonalności. Wejdź w zakładkę cennik i sprawdź, jakie możliwości dają wybrane pakiety. Pakiety można zmieniać w dowolnym momencie, podczas trwania licencji na użytkowanie aplikacji.

Uzyskaj ofertę.
Wiemy jak cenny jest Twój czas dlatego zostaw nam tylko najpotrzebniejsze informacje, a my przygotujemy i przedstawimy Ci dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.